O PROGRAMIE S.T.A.R.

about star

Usługa inwestycyjna S.T.A.R. to dochód od krótkoterminowych aktywów, który zapewnia przejrzystość i uczciwość inwestycji.

Jest to poufny system zarządzania oferowany indywidualnemu inwestorowi, który pozwala mu pozostawić fundusze w zarządzaniu opartym na zaufaniu menedżera inwestycyjnego. W ramach konta menedżer inwestycyjny zarządza finansami Inwestora. Zgodnie z parametrami konta kapitał jest rozdzielany między uczestnikami.

Główne korzyści
Zysk z inwestycji krótkoterminowych
Wygodne wpłaty/wypłaty
Przejrzysty system podziału zysku
Mechanizm ograniczający straty

Każdy Inwestor może wybrać jednego lub więcej Menedżerów inwestycyjnych z listy rankingowej kont S.T.A.R. według indywidualnych kryteriów.

Inwestorzy S.T.A.R. mogą monitorować efektywność każdej inwestycji, reinwestować fundusze lub wypłacać zyski za pośrednictwem systemu płatności elektronicznego lub przelewu bankowego.

Menedżerowie inwestycyjne mogą korzystać z platformy S.T.A.R. w celu świadczenia usług dla Inwestorów, utrzymania środków Inwestorów i uzyskania wynagrodzenia z osiągniętego zysku.

about-star-step1

Wybierz menedżera inwestycyjnego

about-star-step2

Złóż depozyt

about-star-step3

Wsparcie menedżera inwestycyjnego

about-star-step4

Dystrybucja zysków

Usługa S.T.A.R. jest dostępna tylko dla menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Firma Fort FS nie ponosi żadnej odpowiedzialności i żadnego ryzyka finansowego programu inwestycyjnego S.T.A.R.

FortFS nie świadczy usług doradczych zarówno dla menedżerów inwestycyjnych, jak i dla Inwestorów i nie jest odpowiedzialny za pracę menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Poprzednie pozytywne wyniki handlowe nie gwarantują przyszłych zysków i nie zmniejszają potencjalnego ryzyka inwestycyjnego.

Oceny rachunków S.T.A.R.

Nazwa kontaWiek konta (w dniach)Kwota inwestycji (USD)Minimalna kwota inwestycjiFundusze menedżeraWskaźnik efektywności
Pioneer126626635.13250.00500.0056.7283
FORMULA128664747.41100.0056011.1220.4290
ProfitFx146267371.09100.001000.0014.8716
Luxembourg145920058.91100.00500.0013.0483
Supersonic13751660.02100.00501.001.1447
Saxx8810000.00500.0010000.001.1091
StepBy19505.00100.00505.001.0792
Itriad-10502122851000.00100.001000.001.0544
Ricco423500.00100.00500.001.0000
FFSprofit1381500.00100.00500.000.7273
GLORIA1182500.00150.00500.000.6162
rubikon1052525356774.00100.00774.000.5135
TH2EA_INVEST242500.00100.00500.000.5057
FixM15hand406500.00100.00500.000.0517
Fxmaster311501.00100.00501.000.0399
Night_Scalper304500.00100.00500.000.0283
v0240fo317500.00100.00500.000.0274
Ultra11021014.40100.001014.400.0207
Mecury3011200.001000.001200.000.0201
sasakor1144500.00100.00500.000.0142
FxGaruda118500.00100.00500.000.0141
rksl1381600.00100.00600.000.0088
MarsPlus3621000.00500.001000.000.0082
Karni7301382500.00100.00500.000.0071
Bachuna1382500.00100.00500.000.0064
profit1143500.00100.00500.000.0038
urka1381550.00100.00550.000.0032
Kaio1250500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor21248500.00100.00500.000.0021
43211145500.00100.00500.000.0019
big-tortilla1144500.00100.00500.000.0016
magicprofit1174783.00100.00783.000.0014