O PROGRAMIE S.T.A.R.

about star

Usługa inwestycyjna S.T.A.R. to dochód od krótkoterminowych aktywów, który zapewnia przejrzystość i uczciwość inwestycji.

Jest to poufny system zarządzania oferowany indywidualnemu inwestorowi, który pozwala mu pozostawić fundusze w zarządzaniu opartym na zaufaniu menedżera inwestycyjnego. W ramach konta menedżer inwestycyjny zarządza finansami Inwestora. Zgodnie z parametrami konta kapitał jest rozdzielany między uczestnikami.

Główne korzyści
Zysk z inwestycji krótkoterminowych
Wygodne wpłaty/wypłaty
Przejrzysty system podziału zysku
Mechanizm ograniczający straty

Każdy Inwestor może wybrać jednego lub więcej Menedżerów inwestycyjnych z listy rankingowej kont S.T.A.R. według indywidualnych kryteriów.

Inwestorzy S.T.A.R. mogą monitorować efektywność każdej inwestycji, reinwestować fundusze lub wypłacać zyski za pośrednictwem systemu płatności elektronicznego lub przelewu bankowego.

Menedżerowie inwestycyjne mogą korzystać z platformy S.T.A.R. w celu świadczenia usług dla Inwestorów, utrzymania środków Inwestorów i uzyskania wynagrodzenia z osiągniętego zysku.

about-star-step1

Wybierz menedżera inwestycyjnego

about-star-step2

Złóż depozyt

about-star-step3

Wsparcie menedżera inwestycyjnego

about-star-step4

Dystrybucja zysków

Usługa S.T.A.R. jest dostępna tylko dla menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Firma Fort FS nie ponosi żadnej odpowiedzialności i żadnego ryzyka finansowego programu inwestycyjnego S.T.A.R.

FortFS nie świadczy usług doradczych zarówno dla menedżerów inwestycyjnych, jak i dla Inwestorów i nie jest odpowiedzialny za pracę menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Poprzednie pozytywne wyniki handlowe nie gwarantują przyszłych zysków i nie zmniejszają potencjalnego ryzyka inwestycyjnego.

Oceny rachunków S.T.A.R.

Nazwa kontaWiek konta (w dniach)Kwota inwestycji (USD)Minimalna kwota inwestycjiFundusze menedżeraWskaźnik efektywności
Pioneer166217216.50250.00500.0042.6359
FORMULA168279845.49100.0071310.4828.2261
Luxembourg185519623.61100.00500.0015.1044
ProfitFx185861759.48100.001000.0015.0634
StepBy4151258.54100.001070.541.7037
Calm3150500.00100.00500.001.6535
Saxx48410000.00500.0010000.001.1091
Itriad-10502126811000.00100.001000.001.0766
Supersonic17711437.87100.00501.001.0248
Ricco819500.00100.00500.001.0000
rubikon1052525752978.31100.00978.310.9511
FFSprofit1777500.00100.00500.000.7273
Calm2150500.00100.00500.000.7117
Calm1154500.00100.00500.000.3442
FixM15hand802500.00100.00500.000.0517
Fxmaster707501.00100.00501.000.0399
v0240fo713500.00100.00500.000.0274
SolidPerfection226500.00300.00500.000.0249
Ultra14981014.40100.001014.400.0207
Mecury6971200.001000.001200.000.0201
sasakor1540500.00100.00500.000.0142
FxGaruda514500.00100.00500.000.0141
rksl1777600.00100.00600.000.0088
MarsPlus7581000.00500.001000.000.0082
Karni7301778500.00100.00500.000.0071
Bachuna1778500.00100.00500.000.0064
profit1539500.00100.00500.000.0038
urka1777550.00100.00550.000.0032
Kaio1646500.00100.00500.000.0030
GLORIA1578500.00150.00500.000.0023
PipsCaptor21644500.00100.00500.000.0021
43211541500.00100.00500.000.0019
big-tortilla1540500.00100.00500.000.0016
magicprofit1570783.00100.00783.000.0014