O PROGRAMIE S.T.A.R.

about star

Usługa inwestycyjna S.T.A.R. to dochód od krótkoterminowych aktywów, który zapewnia przejrzystość i uczciwość inwestycji.

Jest to poufny system zarządzania oferowany indywidualnemu inwestorowi, który pozwala mu pozostawić fundusze w zarządzaniu opartym na zaufaniu menedżera inwestycyjnego. W ramach konta menedżer inwestycyjny zarządza finansami Inwestora. Zgodnie z parametrami konta kapitał jest rozdzielany między uczestnikami.

Główne korzyści
Zysk z inwestycji krótkoterminowych
Wygodne wpłaty/wypłaty
Przejrzysty system podziału zysku
Mechanizm ograniczający straty

Każdy Inwestor może wybrać jednego lub więcej Menedżerów inwestycyjnych z listy rankingowej kont S.T.A.R. według indywidualnych kryteriów.

Inwestorzy S.T.A.R. mogą monitorować efektywność każdej inwestycji, reinwestować fundusze lub wypłacać zyski za pośrednictwem systemu płatności elektronicznego lub przelewu bankowego.

Menedżerowie inwestycyjne mogą korzystać z platformy S.T.A.R. w celu świadczenia usług dla Inwestorów, utrzymania środków Inwestorów i uzyskania wynagrodzenia z osiągniętego zysku.

about-star-step1

Wybierz menedżera inwestycyjnego

about-star-step2

Złóż depozyt

about-star-step3

Wsparcie menedżera inwestycyjnego

about-star-step4

Dystrybucja zysków

Usługa S.T.A.R. jest dostępna tylko dla menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Firma Fort FS nie ponosi żadnej odpowiedzialności i żadnego ryzyka finansowego programu inwestycyjnego S.T.A.R.

FortFS nie świadczy usług doradczych zarówno dla menedżerów inwestycyjnych, jak i dla Inwestorów i nie jest odpowiedzialny za pracę menedżerów inwestycyjnych i inwestorów. Poprzednie pozytywne wyniki handlowe nie gwarantują przyszłych zysków i nie zmniejszają potencjalnego ryzyka inwestycyjnego.

Oceny rachunków S.T.A.R.

Nazwa kontaWiek konta (w dniach)Kwota inwestycji (USD)Minimalna kwota inwestycjiFundusze menedżeraWskaźnik efektywności
Pioneer95832903.09250.00500.0072.8092
Luxembourg115121785.76100.00500.0013.6238
FORMULA97742579.41100.0037067.4313.1712
ProfitFx115459999.25100.001000.0010.6052
GLORIA873500.00150.00500.003.8718
ZQ0113311186.74100.00500.002.0468
winwin393450.00500.002950.001.2121
Trader-X128000.001000.001000.001.0743
KreusTrader-1st31566.70100.00566.701.0246
rubikon1052525471000.00100.001000.001.0237
v0240fo9500.00100.00500.001.0131
TurtleProfit230510.00100.00510.001.0115
Supersonic10661884.16100.00501.001.0074
Ricco115500.00100.00500.001.0000
NightMoney840500.00100.00500.000.8923
MarsPlus539020.00500.001000.000.8351
PlutoPlus12111156.00100.0010500.000.7367
FFSprofit1073500.00100.00500.000.7273
Smart-Investment2641495.16100.001495.160.4508
FixM15hand97500.00100.00500.000.4116
MovePerformance94600.00300.00600.000.2672
Ultra7941014.40100.001014.400.0207
sasakor836500.00100.00500.000.0142
rksl1073600.00100.00600.000.0088
Karni7301073500.00100.00500.000.0071
Bachuna1074500.00100.00500.000.0064
profit834500.00100.00500.000.0038
urka1073550.00100.00550.000.0032
Kaio941500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor2940500.00100.00500.000.0021
4321836500.00100.00500.000.0019
big-tortilla836500.00100.00500.000.0016
magicprofit866783.00100.00783.000.0014