Perihal S.T.A.R.

about star

'S.T.A.R. invest'adalah penghasilan aset jangka pendek yang menjadikan pelaburan anda telus dan adil.

Ia adalah sistem pengurusan sulit yang ditawarkan kepada pelabur individu yang membenarkan seorang pelabur untuk meninggalkan dana di dalam amanah pengurus pelaburan. Di dalam rangka sebuah akaun pengurus pelaburan mengemudi kewangan Pelabur. Selari dengan parameter akaun tersebut ekuiti yang dibahagi diagihkan di antara para peserta.

Faedah utama
Untung dari pelaburan-pelaburan jangka pendek
Deposit/pengeluaran yang mudah
Sistem perkongsian untung yang telus
Mekanisma membataskan kerugian

Setiap Pelabur boleh memilih satu atau lebih pengurus Pelaburan daripada senarai kedudukan akaun-akaun S.T.A.R. dengan kriteria khususnya.

Para pelabur S.T.A.R. boleh mengawasi keefisyienan setiap pelaburan, melabur semula dana atau mengeluarkan keuntungan melalui sistem pembayaran atau 'pindahan secara elektronik' (wire transfer).

Pengurus-pengurus pelaburan boleh menggunakan platform S.T.A.R. untuk menyediakan perkhidmatan kepada Para Pelabur untuk mengekalkan dana mereka dan mendapat imbuhan daripada keuntungan yang didapati.

about-star-step1

Pilih pengurus Pelaburan

about-star-step2

Buat deposit

about-star-step3

Sokongan pengurus Pelaburan

about-star-step4

Pengagihan keuntungan

Perkhidmatan S.T.A.R. adalah tersedia untuk pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur sahaja. Syarikat FortFS tidak mempunyai sebarang tanggungjawab dan tidak berkongsi sebarang risiko kewangan untuk program pelaburan S.T.A.R..

FortFS tidak menyediakan sebarang perkhidmatan perundingan untuk kedua-dua pengurus Pelaburan dan para Pelabur dan tidak bertanggungjawab terhadap kerja pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur. Hasil-hasil dagangan sebelumnya yang baik tidak menjamin keuntungan di masa hadapan dan tidak mengurangkan potensi risiko pelaburan.

S.T.A.R. Accounts Rating

TitleAccount age (in days)Investment amount (USD)Min investment amountManager's fundsEfficiency ratio
Pioneer92831449.24250.00500.0069.3402
Luxembourg112119946.81100.00500.0012.9544
FORMULA94840929.58100.0036295.7411.6185
ProfitFx112460546.23100.001000.0011.1474
BobCat872500.00300.00500.006.8154
ZQ0110312110.19100.00500.001.7629
PlutoPlus9222272.62100.0021086.301.2988
Supersonic10372111.16100.00501.001.2805
GLORIA843500.00150.00500.001.1478
winwin101000.00500.001000.001.0474
MetalMoney851500.00200.00500.001.0337
MarsPlus249520.00500.001000.001.0285
TurtleProfit200510.00100.00510.001.0081
rubikon1052525171000.00100.001000.001.0014
Ricco85500.00100.00500.001.0000
NightMoney810500.00100.00500.000.9917
Konserva1134500.00100.00500.000.9802
Smart-Investment2341958.76100.001958.760.9556
FFSprofit1043500.00100.00500.000.7273
MovePerformance653870.03300.00600.000.6607
FixM15hand68500.00100.00500.000.5807
Ultra7641014.40100.001014.400.0207
sasakor806500.00100.00500.000.0142
rksl1043600.00100.00600.000.0088
Karni7301044500.00100.00500.000.0071
Bachuna1044500.00100.00500.000.0064
profit805500.00100.00500.000.0038
urka1043550.00100.00550.000.0032
Kaio912500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor2910500.00100.00500.000.0021
4321806500.00100.00500.000.0019
big-tortilla806500.00100.00500.000.0016
magicprofit836783.00100.00783.000.0014