Perihal S.T.A.R.

about star

'S.T.A.R. invest'adalah penghasilan aset jangka pendek yang menjadikan pelaburan anda telus dan adil.

Ia adalah sistem pengurusan sulit yang ditawarkan kepada pelabur individu yang membenarkan seorang pelabur untuk meninggalkan dana di dalam amanah pengurus pelaburan. Di dalam rangka sebuah akaun pengurus pelaburan mengemudi kewangan Pelabur. Selari dengan parameter akaun tersebut ekuiti yang dibahagi diagihkan di antara para peserta.

Faedah utama
Untung dari pelaburan-pelaburan jangka pendek
Deposit/pengeluaran yang mudah
Sistem perkongsian untung yang telus
Mekanisma membataskan kerugian

Setiap Pelabur boleh memilih satu atau lebih pengurus Pelaburan daripada senarai kedudukan akaun-akaun S.T.A.R. dengan kriteria khususnya.

Para pelabur S.T.A.R. boleh mengawasi keefisyienan setiap pelaburan, melabur semula dana atau mengeluarkan keuntungan melalui sistem pembayaran atau 'pindahan secara elektronik' (wire transfer).

Pengurus-pengurus pelaburan boleh menggunakan platform S.T.A.R. untuk menyediakan perkhidmatan kepada Para Pelabur untuk mengekalkan dana mereka dan mendapat imbuhan daripada keuntungan yang didapati.

about-star-step1

Pilih pengurus Pelaburan

about-star-step2

Buat deposit

about-star-step3

Sokongan pengurus Pelaburan

about-star-step4

Pengagihan keuntungan

Perkhidmatan S.T.A.R. adalah tersedia untuk pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur sahaja. Syarikat FortFS tidak mempunyai sebarang tanggungjawab dan tidak berkongsi sebarang risiko kewangan untuk program pelaburan S.T.A.R..

FortFS tidak menyediakan sebarang perkhidmatan perundingan untuk kedua-dua pengurus Pelaburan dan para Pelabur dan tidak bertanggungjawab terhadap kerja pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur. Hasil-hasil dagangan sebelumnya yang baik tidak menjamin keuntungan di masa hadapan dan tidak mengurangkan potensi risiko pelaburan.

S.T.A.R. Accounts Rating

TitleAccount age (in days)Investment amount (USD)Min investment amountManager's fundsEfficiency ratio
Pioneer128726578.86250.00500.0058.2090
FORMULA130763058.69100.0056214.2320.9962
ProfitFx148367371.50100.001000.0014.2333
Luxembourg148020278.27100.00500.0014.1209
StepBy40505.00100.00505.001.2122
Saxx10910000.00500.0010000.001.1091
Itriad-10502123061000.00100.001000.001.0911
Supersonic13961660.02100.00501.001.0081
Ricco444500.00100.00500.001.0000
GLORIA1203500.00150.00500.000.7580
FFSprofit1402500.00100.00500.000.7273
rubikon1052525377774.00100.00774.000.6268
FixM15hand427500.00100.00500.000.0517
Fxmaster332501.00100.00501.000.0399
Night_Scalper325500.00100.00500.000.0283
v0240fo338500.00100.00500.000.0274
Ultra11231014.40100.001014.400.0207
Mecury3221200.001000.001200.000.0201
sasakor1165500.00100.00500.000.0142
FxGaruda139500.00100.00500.000.0141
rksl1402600.00100.00600.000.0088
MarsPlus3831000.00500.001000.000.0082
Karni7301403500.00100.00500.000.0071
Bachuna1403500.00100.00500.000.0064
profit1164500.00100.00500.000.0038
urka1402550.00100.00550.000.0032
Kaio1271500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor21269500.00100.00500.000.0021
43211166500.00100.00500.000.0019
big-tortilla1165500.00100.00500.000.0016
magicprofit1195783.00100.00783.000.0014