Perihal S.T.A.R.

about star

'S.T.A.R. invest'adalah penghasilan aset jangka pendek yang menjadikan pelaburan anda telus dan adil.

Ia adalah sistem pengurusan sulit yang ditawarkan kepada pelabur individu yang membenarkan seorang pelabur untuk meninggalkan dana di dalam amanah pengurus pelaburan. Di dalam rangka sebuah akaun pengurus pelaburan mengemudi kewangan Pelabur. Selari dengan parameter akaun tersebut ekuiti yang dibahagi diagihkan di antara para peserta.

Faedah utama
Untung dari pelaburan-pelaburan jangka pendek
Deposit/pengeluaran yang mudah
Sistem perkongsian untung yang telus
Mekanisma membataskan kerugian

Setiap Pelabur boleh memilih satu atau lebih pengurus Pelaburan daripada senarai kedudukan akaun-akaun S.T.A.R. dengan kriteria khususnya.

Para pelabur S.T.A.R. boleh mengawasi keefisyienan setiap pelaburan, melabur semula dana atau mengeluarkan keuntungan melalui sistem pembayaran atau 'pindahan secara elektronik' (wire transfer).

Pengurus-pengurus pelaburan boleh menggunakan platform S.T.A.R. untuk menyediakan perkhidmatan kepada Para Pelabur untuk mengekalkan dana mereka dan mendapat imbuhan daripada keuntungan yang didapati.

about-star-step1

Pilih pengurus Pelaburan

about-star-step2

Buat deposit

about-star-step3

Sokongan pengurus Pelaburan

about-star-step4

Pengagihan keuntungan

Perkhidmatan S.T.A.R. adalah tersedia untuk pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur sahaja. Syarikat FortFS tidak mempunyai sebarang tanggungjawab dan tidak berkongsi sebarang risiko kewangan untuk program pelaburan S.T.A.R..

FortFS tidak menyediakan sebarang perkhidmatan perundingan untuk kedua-dua pengurus Pelaburan dan para Pelabur dan tidak bertanggungjawab terhadap kerja pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur. Hasil-hasil dagangan sebelumnya yang baik tidak menjamin keuntungan di masa hadapan dan tidak mengurangkan potensi risiko pelaburan.

S.T.A.R. Accounts Rating

TitleAccount age (in days)Investment amount (USD)Min investment amountManager's fundsEfficiency ratio
Pioneer98032631.05250.00500.0072.5578
FORMULA100045326.11100.0040389.5813.3338
Luxembourg117320921.22100.00500.0012.4065
ProfitFx117659756.06100.001000.0011.1610
GLORIA895500.00150.00500.004.1236
ZQ0115510699.81100.00500.002.2878
Trader-X359000.001000.001000.001.1156
Night_Scalper18500.00100.00500.001.0782
TurtleProfit252510.00100.00510.001.0270
rubikon1052525691000.00100.001000.001.0246
Ricco137500.00100.00500.001.0000
KreusTrader-1st251466.70100.00566.700.9743
Supersonic10891884.16100.00501.000.9713
NightMoney862500.00100.00500.000.8979
PlutoPlus14411156.00100.0010500.000.7375
Mecury153200.001000.001200.000.7351
FFSprofit1095500.00100.00500.000.7273
MarsPlus767020.00500.001000.000.7019
FixM15hand120500.00100.00500.000.6022
Fxmaster25501.00100.00501.000.4042
v0240fo31500.00100.00500.000.3426
Ultra8161014.40100.001014.400.0207
sasakor858500.00100.00500.000.0142
Smart-Investment286500.00100.00500.000.0092
rksl1095600.00100.00600.000.0088
Karni7301096500.00100.00500.000.0071
Bachuna1096500.00100.00500.000.0064
profit857500.00100.00500.000.0038
urka1095550.00100.00550.000.0032
Kaio964500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor2962500.00100.00500.000.0021
4321859500.00100.00500.000.0019
big-tortilla858500.00100.00500.000.0016
magicprofit888783.00100.00783.000.0014