Perihal S.T.A.R.

about star

'S.T.A.R. invest'adalah penghasilan aset jangka pendek yang menjadikan pelaburan anda telus dan adil.

Ia adalah sistem pengurusan sulit yang ditawarkan kepada pelabur individu yang membenarkan seorang pelabur untuk meninggalkan dana di dalam amanah pengurus pelaburan. Di dalam rangka sebuah akaun pengurus pelaburan mengemudi kewangan Pelabur. Selari dengan parameter akaun tersebut ekuiti yang dibahagi diagihkan di antara para peserta.

Faedah utama
Untung dari pelaburan-pelaburan jangka pendek
Deposit/pengeluaran yang mudah
Sistem perkongsian untung yang telus
Mekanisma membataskan kerugian

Setiap Pelabur boleh memilih satu atau lebih pengurus Pelaburan daripada senarai kedudukan akaun-akaun S.T.A.R. dengan kriteria khususnya.

Para pelabur S.T.A.R. boleh mengawasi keefisyienan setiap pelaburan, melabur semula dana atau mengeluarkan keuntungan melalui sistem pembayaran atau 'pindahan secara elektronik' (wire transfer).

Pengurus-pengurus pelaburan boleh menggunakan platform S.T.A.R. untuk menyediakan perkhidmatan kepada Para Pelabur untuk mengekalkan dana mereka dan mendapat imbuhan daripada keuntungan yang didapati.

about-star-step1

Pilih pengurus Pelaburan

about-star-step2

Buat deposit

about-star-step3

Sokongan pengurus Pelaburan

about-star-step4

Pengagihan keuntungan

Perkhidmatan S.T.A.R. adalah tersedia untuk pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur sahaja. Syarikat FortFS tidak mempunyai sebarang tanggungjawab dan tidak berkongsi sebarang risiko kewangan untuk program pelaburan S.T.A.R..

FortFS tidak menyediakan sebarang perkhidmatan perundingan untuk kedua-dua pengurus Pelaburan dan para Pelabur dan tidak bertanggungjawab terhadap kerja pengurus-pengurus Pelaburan dan para pelabur. Hasil-hasil dagangan sebelumnya yang baik tidak menjamin keuntungan di masa hadapan dan tidak mengurangkan potensi risiko pelaburan.

S.T.A.R. Accounts Rating

TitleAccount age (in days)Investment amount (USD)Min investment amountManager's fundsEfficiency ratio
Pioneer111232987.10250.00500.0073.4023
FORMULA113253464.82100.0046637.6316.4776
ProfitFx130867059.61100.001000.0012.9814
Luxembourg130520360.87100.00500.0012.9625
Stream115700.00100.00500.002.3308
Supersonic12212456.32100.00501.001.7620
GLORIA1028500.00150.00500.001.2814
ForexorPRO-2623000.001000.00500.001.1307
PlutoPlus276500.00100.00500.001.1047
TurtleProfit385510.00100.00510.001.0915
rubikon10525252021033.02100.001033.021.0612
Itriad-10502121311000.00100.001000.001.0301
Ricco269500.00100.00500.001.0000
NightMoney995500.00100.00500.000.9015
FFSprofit1227500.00100.00500.000.7273
TH2EA_INVEST88500.00100.00500.000.7117
MarsPlus2081000.00500.001000.000.5113
FixM15hand252500.00100.00500.000.0517
Fxmaster157501.00100.00501.000.0399
Night_Scalper150500.00100.00500.000.0283
v0240fo163500.00100.00500.000.0274
Ultra9481014.40100.001014.400.0207
Mecury1471200.001000.001200.000.0201
sasakor990500.00100.00500.000.0142
rksl1227600.00100.00600.000.0088
Karni7301228500.00100.00500.000.0071
Bachuna1228500.00100.00500.000.0064
profit989500.00100.00500.000.0038
urka1227550.00100.00550.000.0032
Kaio1096500.00100.00500.000.0030
PipsCaptor21094500.00100.00500.000.0021
4321991500.00100.00500.000.0019
big-tortilla990500.00100.00500.000.0016
magicprofit1020783.00100.00783.000.0014